PACKSHOTY

Packshot to nic innego jak fotografia produktowa, która jest niezastąpionym sposobem na pokazanie produktów w sklepach internetowych czy social mediach.  Packshoty dla celów komercyjnych przygotowujemy na czystym, białym tle.

Przygotowanie produktu

Przed wykonaniem zdjęcia zawsze przygotowujemy produkt tak, aby wyglądał, jak najlepiej. Oznacza to, że wykonujemy montaż produktu, wypychamy produkt w środku, prasujemy go, spinamy czy czyścimy. 

Postprodukcja

To zaawansowana obróbka zdjęć, która obejmuje m.in. szparowanie, czyli usunięcie tła produktu,  usunięcie rys, plam i niedoskonałości, prostowanie, poprawę kształtu, dopasowanie kontrastu, dodanie odbicia lub cienia czy zmianę kolorystyki produktu.

 

Gdzie wykorzystywane są packshoty?

Zdjęcia produktowe wykorzystywane są przede wszystkim na stronach internetowych, social mediach, w reklamach, ulotkach, telewizji czy prasie.

portfolio

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

packshoty
fotografia produktowa

prasujemy

Z nami możesz być pewien, że każdy nasz produkt jest niezawodnie gwarantowany jakość, gwarantując 100% cyfrową biel. To dzięki naszemu procesowi cyfrowego wycinania, który zapewnia doskonałą czystość krawędzi. Co więcej, nasze produkty są prasowane parowo, co dodatkowo poprawia ich wygląd, a także poddawane są cyfrowemu retuszowi po sesji fotograficznej, aby prezentowały się jak najlepiej!

Koloryzujemy

Wykorzystujemy Color Checker do precyzyjnej kalibracji kolorów, a nasze prace są wykonywane na dedykowanych monitorach EIZO, zaprojektowanych specjalnie w tym celu. Indywidualnie dopasowujemy kolory każdego produktu, aby oddać jak najwierniej rzeczywistość!


wymiarujemy

Nasze zdjęcia muszą precyzyjnie i szczegółowo przedstawiać produkty online, dlatego korzystamy z wymiarowania przedmiotów. Na życzenie klienta dodajemy wymiary produktu, używając odpowiednich liczb i jednostek miary, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie skali i proporcji przedmiotu.

animujemy

W packshotach kluczowa jest odpowiednia liczba zdjęć oraz detali. Dążymy do maksymalnego wyeksponowania możliwości produktów, takich jak regulacja, wysokość, zakres ruchu itp., aby potencjalni klienci mogli dokładnie zapoznać się z nimi i zrozumieć ich funkcje.

rysujemy

Na specjalne życzenie klienta oferujemy również wykonanie rysunków technicznych packshotów, które mogą być wykorzystane w instrukcjach obsługi lub w innych dokumentach, zgodnie z ich potrzebami.

wizualizujemy

Wizualizacje są powszechnie wykorzystywanym narzędziem reklamowym. Produkt ze zdjęcia możemy dobrze zobrazować, i przenieść na konkretne tło, co sprawia, że wizualizacje są bardzo realistyczne.

 

50 tysięcy packshotów

Przez ostatnie 8 lat wykonaliśmy około 100 tysięcy packshotów dla różnorodnych klientów z praktycznie każdej branży.

  • Zadowolenie klientów – 90%
  • Powracający klienci – 77%
  • Social Following – 85%

Tysięcy packshotów

zadowolonych klientów

Aktualnych klientów

litrów wypitej kawy

Jeżeli jesteś zainteresowany packshotami dla swojej firmy

Napisz do nas z my odpowiemy w wyceną.