CENNIK

Zapewne zastanawiacie się, dlaczego na naszej stronie nie podajemy cen za oferowane przez nas usługi? Otóż, fotografia reklamowa to różna potrzeba, rożny budżet i różne oczekiwania. Każde zlecenie jest inne, stąd podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Oczywiście zakładamy minimalny próg cenowy, ale Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

 

 

FAQ

 

 

Dlaczego nie podajemy cen?

W fotografii reklamowej. Cena uzależniona jest od rodzaju produktu, jego gabarytu, struktury, zakresu postprodukcji, czy terminu wykonania zlecenia. Bardzo istotnym czynnikiem jest nakład, czyli ilość zdjęć. Im więcej nam Państwo zlecicie, tym na większy rabat możecie liczyć. Każda sesja produktowa ma swój indywidualny charakter, dlatego jeżeli chcecie Państwo zapytać o wycenę konkretnego produktu, prosimy o przesyłanie zapytań w formularze kontaktowym lub bezpośrednio na mojego maila jacob.borkowsky@gmail.com


Czy jesteśmy zatem drodzy?

Spokojnie, na pewno nie tacy drodzy. Wyceniając konkretne zlecenie, na pierwszym miejscu mamy na uwadze budżet klienta i to właśnie do niego staramy się dopasować nasze usługi. Zależy nam, aby klient wrócił do nas zadowolony. Warto wiedzieć, że jesteśmy pełnoprawną firmą, która ponosi dużo kosztów. Płacimy podatek VAT 23%, opłacamy PIT 36, duży ZUS, płacimy za wynajem studia, rachunki, opłacamy pracowników, inwestujemy w profesjonalny sprzęt fotograficzny, aby nasze usługi były na coraz to wyższym poziomie. Na cenę składa się przygotowanie produktu do zdjęcia, tj. montaż, prasowanie, czyszczenie, rozpakowanie produktu, pakowanie i przechowywanie go na terenie studia,indywidualny setup oświetlenia, aranżacja studia, czasami budowa inscenizacji, dodatkowo kalibracja kolorystyczna , profesjonalny retusz, formowanie , ewentualnie poprawki i wysyłka. U nas nie spotkasz się z ukrytymi kosztami i haczykami.


to Dlaczego warto z nami współpracować
:

  • Błyskawicznie realizujemy usługi nawet do 24 godzin na wykonanie zlecenia
  • Licencjonujemy prawa autorskie – przekazywane przez nas zdjęcia nie ograniczamy czasowo i terytorialnie
  • Dbamy o bezpieczeństwo i kopie danych klienta (archiwizowanie zdjęć i projektów w RAID 1 nawet do 2 lat)
  • Jakość – 5 letnie doświadczenie nad fotografią reklamową – packshotową dla klientów z różnych branż – pozwoliło nam uzyskać poziom , niemalże równy Renderom Komputerowym.
  • Rozdzielczość 9k – Zdjęcia nawet do 8800 pikseli dzięki 50.5 Mega pikselom matrycy ( szczególnie ważne do druków wielkoformatowych )
  • Prawidłowe odwzorowanie kolorów z odpowiednią z kalibracją profilu koloru przy użyciu profesjonalnego Sprzętu ( Eizo, Color Checker Passport )
  • Profesjonalny Sprzęt studyjnym ( Canon 5Ds R, Canon 100 2.8 Macro, Quadralite , Tether Pro itp )
  • Zyskasz na kosztach – wystawiamy pełną fakturę VAT 23% naszych usług, dzięki temu wygenerujesz dodatkowe koszty które możesz odliczyć od podatku 23% VAT i 17-19% podatku dochodowego  w swojej działalności.
  • Oszczędzasz za wynajem za STUDIO – pracujemy na codzień w naszym studio o powierzchni 40 m2 przez co klient oszczędza na doliczaniu cen za studio przy zleceniu ( często przy zdjęciach wizerunkowych )
  • Dodatkowo współpracujemy z dużym studiem do 100 m2 powierzchni ( tutaj należy uwzględnić już doliczenie cenowe za wynajem ), z drukarniami w Poznaniu, ze specjalistami od copywritingu ( zwłaszcza pomocne przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek) rysownikami, grafikami,  *  (jeśli zainteresuję cię oferta poza zakresem naszych usług , możemy wszystkich z wyżej wymienionych usług zająć się podwykonawczo na jednej fakturze zbiorczej )


Czy mamy swoje studio?

Tak, posiadamy swoje studio fotograficzne o powierzchni 40 m2. Studio znajduje się w Czerwonaku ( blisko Poznania ). Mamy możliwość wykonania w nim zdjęć produktów nie tylko małych, ale również tych o dużych gabarytach. Zdjęć wizerunkowych z modelami i modelkami, zdjęcia aranżowane, kulinarne, filmy instruktażowe, lookbookowe itp. Jeżeli natomiast będzie potrzeba wykorzystania większego metrażu, wówczas wynajmujemy studio na cel konkretnej sesji. Klient ponosi wtedy dodatkową opłatę za wynajem tego studia.


Z kim współpracujemy?

Obecnie współpracujemy z takimi markami jak: Kinderkraft, Miler Menswear, Sara Zalewska, Indie Cosmetics i wiele innych. Skupiamy się na pracy długofalowej. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą na dłużej serdecznie zapraszamy do kontaktu a na pewno będziemy mogli cenowo miło się dogadać .


Jaka jest minimalna wartość zlecenia?

Minimalne zamówienie zaczyna się u nas od 500 zł netto
w danym miesiącu, to kwota która może zostać przez nas podana , ponieważ skupiamy się na większych zleceniach. Oczywiście nie mówimy – nie osobom z potrzebą jednorazową jednakże prosimy wziąć pod uwagę koszty które ponosimy każdego miesiąca.


Co z prawami autorskimi?

Jesteśmy administratorami danych dlatego dbamy prawa autorskie i zgody wykorzystywanych wizerunków. Wiecej o Polityce prywatności i RODO przeczytasz tutaj.


Jak zacząć z nami współpracę?

Po prostu napisz do nas na maila: jacob.borkowsky@gmail.com lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. W treści maila opisz dokładnie, co mamy dla Ciebie zrobić oraz podaj termin wykonania zlecenia. Możesz również dołączyć w wiadomości zdjęcia lub inspiracje, tak abyśmy wiedzieli, na jakim efekcie końcowym Tobie zależy. Produkty możesz wysłać do nas pocztą, za pomocą kuriera. Możesz przywieźć nam je również osobiście. Oferujemy także bezpłatny odbiór produktów na terenie i w odległości do 5 km od Poznania.

Dlaczego raz piszemy w liczbie mnogiej a raz w liczbie pojedynczej?

Założycielem i głównym freelancerem fotografem i grafikiem, jest Kuba Borek Borkowski,  pracuje tu jednak również moja Żona ( dbająca o  stronę kreatywną , piar, social media i copywriting firmy )  – zawodowo zresztą Ona też tym się zajmuję , ale przy zróżnicowanych i dużych projektach pomagają nam również asystenci i inne osoby jak wizażyści, retuszerzy i graficy. Dlatego traktuję wszystkich jako zespól Packshot Studio którzy przyczyniają się dokładać cegiełkę dla naszej firmy.

 

DODATKOWO PŁATNE USŁUGI DO ZDJĘĆ TYPU PACKSHOT
Umieszczenie produktu na innym kolorze tła niż kolor biały
Zdjęcie na przezroczystym tle (wycinanie produktu - PNG)
Graficzna podmiana kolorów produktu
Składanie jednej kompozycji z kilku fotografii
Montaż produktów, np. składanie rowerka, szafki itp.
Prasowanie, czyszczenie produktów
Sfotografowanie produktów z włączonymi ekranami, np. smartwatch
Produkty wykonane ze szkła lub wykończone na wysoki połysk
Odbiór i zwrot produktów od klienta powyżej 5 km od Poznania
Budowa scenografii do zdjęć aranżowanych (poza dostępnymi rekwizytami w naszym studio)
Zakup stockowej licencji zdjęcia dla potrzeb klienta
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE OBEJMUJE, M.IN.
Banery reklamowe na strony i do druku
Wizualizacje
Identyfikacja wizualna - Brand Book
Katalogi reklamowe
Manual - instrukcja obsługi produktu