PACKSHOTY

Packshot to nic innego jak fotografia produktowa, która jest niezastąpionym sposobem na pokazanie produktów w sklepach internetowych czy social mediach.  Packshoty dla celów komercyjnych przygotowujemy na czystym, białym tle.

Przygotowanie produktu

Przed wykonaniem zdjęcia zawsze przygotowujemy produkt tak, aby wyglądał, jak najlepiej. Oznacza to, że wykonujemy montaż produktu, wypychamy produkt w środku, prasujemy go, spinamy czy czyścimy. 

Postprodukcja

To zaawansowana obróbka zdjęć, która obejmuje m.in. szparowanie, czyli usunięcie tła produktu,  usunięcie rys, plam i niedoskonałości, prostowanie, poprawę kształtu, dopasowanie kontrastu, dodanie odbicia lub cienia czy zmianę kolorystyki produktu.

 

Gdzie wykorzystywane są packshoty?

Zdjęcia produktowe wykorzystywane są przede wszystkim na stronach internetowych, social mediach, w reklamach, ulotkach, telewizji czy prasie.

portfolio

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

packshoty
fotografia produktowa

prasujemy

Z nami masz gwarantowaną pewność, że produkt posiada  100% cyfrową biel. Dzieje się tak, ponieważ każdy produkt wycinany jest cyfrowo. Dodatkowo, prasujemy produkty parowo, oraz retuszujemy cyfrowo po wykonanej sesji, aby prezentowały się możliwe jak najlepiej!

Koloryzujemy

Stosujemy Color Checker do kalibracji kolorów, a pracę wykonujemy na monitorach EIZO specjalnie do tego przeznaczonych. Koloryzujemy produkty indywidualnie, tak aby móc oddać, jak najlepszą rzeczywistość !


wymiarujemy

Zdjęcia muszą dokładnie i szczegółowo prezentować przedmioty w Internecie, dlatego przydatne jest wymiarowanie produktu. Na życzenie klienta dodajemy wymiary przedmiotu, używając liczb i jednostek miary.

 

animujemy

W packshotach ważna jest odpowiednia liczba zdjęć i detali. Staramy się jak najlepiej pokazać możliwości produktów, np. ich regulację, wysokości, zakres ruchu itp.

 

rysujemy

Na życzenie Klienta wykonujemy również rysunki techniczne Packshotów dla manuali lub innych potrzeb.

 

wizualizujemy

Wizualizacje są powszechnie wykorzystywanym narzędziem reklamowym. Produkt ze zdjęcia możemy dobrze zobrazować, i przenieść na konkretne tło, co sprawia, że wizualizacje są bardzo realistyczne.

 

10 tysięcy packshotów

Wykonaliśmy na przestrzeni 5 lat około 100 tysięcy packshotów dla róznych klientów z prawie z każdej branży.

  • Zadowolenie klientów – 90%
  • Powracający klienci – 77%
  • Social Following – 85%

Tysięcy packshotów

zadowolonych klientów

Aktualnych klientów

litrów wypitej kawy

Jeżeli jesteś zainteresowany packshotami dla swojej firmy

Napisz do nas z my odpowiemy w wyceną.