O MNIE


Jestem Kuba i fotografią produktową oraz grafiką zajmuję się od wielu lat. Doświadczenie zawdzięczam nie tylko ciągłemu dokształcaniu się, ale również ponad 5-letniej pracy w dziale marketingu. Na bazie moich umiejętności, jak i doświadczeń powstało właśnie Packshot Studio.

Specjalizuję się głównie w packshotach, fotografii produktowej, aranżowanej i reklamowej, jednak mam również doświadczenie w fotografii biznesowej, beauty oraz filmach produktowych i instruktażowych. Moją specjalizacją jest także grafika. Wykonuje retusz zdjęć, tworze banery reklamowe, wizualizacje, loga, projektuję ulotki, plakaty, katalogi, foldery, tworzę projekty graficzne opakowań itp.

 

W Packshot Studio istnieje możliwość wykonania zdjęć testowych. Po wcześniejszym umówieniu się, wystarczy podesłać kurierem kilka sztuk swoich produktów. Wówczas wykonam zdjęcia próbne i będziecie mogli Państwo zdecydować, czy chcecie dalej kontynuować współpracę. Zdjęcia produktowe wykonane w Packshot Studio dostosowane są do wymagań klienta oraz spełniają standardy wymagane na platformach sprzedaży internetowej.Istnieje możliwość zapisania zdjęć w różnych formatach, np. JPG, PNG, PNG – TIFF, w rozdzielczości od niskiej do maksymalnej.

Packshot studio znajduje się w Czerwonaku/k. Poznania. Działam głównie na terenie Poznania (stąd mogę odebrać produkty osobiście w cenie zlecenia) oraz Wielkopolski. Jednak zapraszam do współpracy również zainteresowanych z każdego regionu Polski.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

Jak działamy?

Standardowo klient wysyła nam paczki/produkty do studia ale istnieje również możliwość dojazdu do klienta po produkty. Dodatkowo dysponujemy  przenośnym studiem , dlatego jesli posiadasz dość przestrzenne pomieszczenie istnieje możliwość wykonania sesji zdjęciowej packshotowej / reklamowej na terenie Twojej siedziby

Wystarczy się z nami z kontaktować i omówić szczegóły realizacji.

Jesteśmy elastyczni dlatego dostosujemy się do potrzeb klienta.

Pozdrawiamy Packshot studio

 

 

NASZA PRACA